ERIC DETTHOW, olja på pannå, signerad.
Kvinnoporträtt. 39x32 cm. Á tergo olja på pannå. Innergård. 33x41 cm.
Pannå med skada, mindre färgbortfall, mindre hål, ytslitage. Á tergo målning med krackelyrer, ytslitage.