Gul och beige picknickväska med rem i textil. Fyra tallrikar, fyra burkar, termos. Höjd 32 cm.
Orange och grå picknickväska med rem i textil. Fem tallrikar, fem glas, tre muggar, två äggkoppar. Höjd 32 cm.
Bruksslitage. Repor. Mindre rester av stearin på båda väskorna.