Jewellery
379788

KNAPPAR och FRACKKNAPPAR samt KRAVATTNÅL, 2 par + 1, 18k guld en diamant ca0,08ct, bla K. Andersson.1900-tal. Vikt ca4g.

Frackknappar, ett par, med odlad pärla. Kravattnål med gammalslipad diamant. Runda knappar, ett par, med dekor av blå emalj (diameter ca 0,8cm).

Slitage.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.