Jewellery
379358

BROSCHER, 3 st, RINGAR 2 st, HÄNGSMYCKE, guld 14/18K, diverse finska stämplar.

Caméer 2 st, brosch med agat, ring med syntetisk rubin och solsten. Hänge 18K guld, andra 14K.
Storlek, ringar: 17-, 18-.

Bruksslitage, skada i agaten, en camé sprucken.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.