Metall- och glasmontering. I originalkartong med instruktionsbok. Höjd 23, kartongens höjd 25 cm.
Slitage, smärre repor. Funktion ej kontrollerad. Kartongen med fläckar, slitage, smärre skador.
Bengt Fredins samling.