SERVISDELAR, 27 delar, porslin, Musselmalet, Royal Copenhagen.
8 cremekoppar med lock, 5+1 assietter diameter 15,5 resp 17 cm, 11 assietter konturerad helblond diam 20,5cm (blandat 1a-3e sortering), skål helblond diam 23, fat blond diam 25cm,
En liten assiett med lagning. Enstaka assietter med nagg. Enstaka koppar med nagg, en med spricka.