18 mattallrikar, ytterfoder, 2+2+2 skålfat, saltkar, 2 gallerskålar, 4 ljusstakar, 2 skålar, uppsats med cremekoppar, kanna mm.
Slitage i förgyllning, sprickor, naggar.