RYGGSÄCK, CHANEL.

RYGGSÄCK, CHANEL.

Svart quiltat lammskinn, guldfärgad länk med tvinnat skinnband. Logogprytt lås i form av CC, märkt "CHANEL PARIS". Fack baktill med dragkedja. Dekor av guldfärgade metallkulor. Invändigt fodrad med svart siden tyg, två fack med dragkedjor. Stämpelmärkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad. 36 x 33 x 10 cm.

Smärre slitage.

More information

Dustbag medföljer.

Auction closed
6 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed