9 matgafflar
12 bordsgafflar
9 fiskgafflar
9 efterrättsgafflar
12 matknivar (med blad i rostfritt stål)
9 bordsknivar (med blad i rostfritt stål)
12 fiskknivar
12 efterrätssknivar
9 matskedar
10 bordsskedar
9 efterrättsskedar
9 teskedar
tårtspade
soppslev
2 serveringsskedar
6 uppläggningsbestick (3 par)
en rund skål
Längd 11-30,5 cm.
Slitage. Repor. Bär monogram i ändarna.
Schatull med spricka på locket samt invändigt med slitage.