SKRIVBORD, 1930/40-tal.

SKRIVBORD, 1930/40-tal.

Björk. Front med tre lådor. Rundade kopplade ben. Ena kortsidan med uppfällbar klaff(stödben saknas). Längd 160, Bredd 75, Höjd 74.

Blekt. Fläckar. Ställvis hårt slitage. Fanérskada. Nyckel saknas.

Auction closed
3 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed