ANDY WARHOL, katalog, "liquid pop", 1999, för Wetterling Gallery och Art Now Gallery.
112 sidor med bilder av bl a Absolut Vodka, Perrier, La grand passion. Text av Vincent Freemont och Bo Nilsson. Tryckt på Svenskt Papper hos Göteborgstryckeriet. 50x35 cm.
Bruksslitage, repor och fläckar. Ej fullständigt genomgången.