PARTI TERRAKOTTA, 4 delar, troligen forntida, Medelhavsområdet.

Votivfiguriner, flaska, oljelampa. H 2-21.

Slitage, anlöpningar, nagg.

Provenance

Dr Finn Sandbergs samling.

Auction closed
1 500 SEK
The auction is closed.