FICKUR, 2 st, silver, bl a Omega, tidigt 1900-tal.
Vitemaljerade urtavlor med svarta siffror, sekundvisare. En märkt Acme Lever, H Samuel, Manchester. En märkt Omega, med tider i olika delar av världen. Diam 4,9 cm.
Bruksslitage. Ej funktionstestad. En sekundvisare saknas.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.