Karta över hemman i Enhörna socken, Öknebo Härad, Sörmland. Bladstrl. 57x86.
Renoverad. Uppfodrad på papper, lagade skador, skador, slitage, gulnad, veck, tidigare vikt och två delar. Justeringar och tillägg, omritning, skedde 1722.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.