VÄSKA, Christian Dior.
Brunt monogramcanvas, detaljer i läder, "CD"-märkta detaljer i metall, remmen läder samt i canvas.
Ett fack på utsidan, en dragkedsförsedd ficka på insidan.
Numrerad samt märkt "Christian Dior" på läderetikett.
Längd 26,5 cm, höjd 18 cm, djup 13 cm.
Äkthetscertifikat samt dustbag medföljer.
Bruksslitage.