TOILETTSET, 3 delar, silver, samt glas, Frankrike 1800-senare hälft. Silvervikt ca 141,9 g.

2 parfymflakonger samt ask, fasettslipat glas. Locken graverade med krönt monogramgravyr. H 15 rasia 10x7, h 6.

Slitage, repor, nagg, kalkavlagringar, avslag.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.