DAMARMBANDSUR, förgyllt sterlingsilver, Tank Cartier.

Urtavlan flerfärgat guld, märkt "must de Cartier" och "Swiss". Läderremmen original, märkt "Cartier Paris, Made in France". Tot. l 22.

Slitage, glaset möjligen utbytt.

Auction closed
450 EUR
The auction is closed.