Slagklubba i trä med silverfattning, ett par saltkar i glas med lock i förgylld silver och emalj, en brevkniv med silverfattning i form av ett hundhuvud, ett askfat i silver. L ca 23-4.
Slitage, repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.