VITRINSKÅP, nyrnässans, sent 1800-tal.

Furu. Överdel med glasad dörr, bakomliggande hyllplan. Underdel med dörr och bakomliggande hyllplan. Överdel med invändig målning. L 79. B 46. H 215. Nyckel finns.

Repor. Slagmärken. Senare udda beslag. Senare fotavslutningar.

Auction closed
2 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed