Enl uppg:
1952 nr 30-33, 35-51.
1953-55 kompletta med 51 nr per år.
1956 nr 29.
1957 nr 25-26, 38, 40, 46, 51-52.
1959 nr 36-37, 42-44, 46-48.
1960 nr 1-4, 6-8.
1962 nr 52.
1963 nr 10, 12, 22.
Slitage. Ej genomgånget. Skador. Veck.