7 olika matskedar, bla Ekholm, Stockholm 1805, såsslev resp strösked med svarvade träskaft, kniv samt gaffel med stålblad resp tenar, dessertsked, tång, mindre spade och kniv, 22 kaffe/mockaskedar varav några av souvenirkaraktär. L 8,5-24.
Slitage, enstaka del med skada och bucklor.