Hermés Paris "les Voitures a transformation", ca 82,5 x 87.
Hermés Paris " Coach & Saddle", ca 87 x 90.
Hermés Paris "La promenade de longchamps", ca 86 x 89.
Céline Paris, ca 85 x 87.
Emilio Pucci, ca 90 x 85.
Bruksslitage. Fläckar. Ställvis mindre skador.