Kronring av mässing med beslagsdekor, fyra svängda ljusarmar, röd skål av glas med slipad floral dekor, avslutande knopp, sparljus. Krönande palmetter av pressad mässing.
Slitage, smärre bucklor. Palmetterna med lagningar.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.