4 fat 1 tekopp Gräddkanna Tekanna Underlag 2 serveringsfat diam. 34 - 36 6 assietter Smörkärl med lock av Gunvor Olin-Grönqvist medföljer.
Tekopp med spricka, underlag med litet nagg. Bruksslitage, repor.