BÖCKER: Svenska Slott och Herresäten vid 1900-talets början, 4 volymer.
E Lundqvists Bokförlag, Stockholm. Ny följd omkring 1920. Skåne och Uppland. Södermanland och Nerike. Västergötland, Halland och Västmanland. Småland och Östergötland. Hfrb.
Slitage. Repor. Smärre skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.