KORRESPONDENS, från bla Artisten Karl Gerhard, omkring 1900-talets mitt.
Pärm med korrespondens till Skådespelerskan Julie Bernby. Bla Från Karl Gerhard med tillhörande bild på honom själv med dottern Fathima. Medföljande manus till Roy Andersson filmen "Giliap".
Slitage, veck.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.