Koppar med mässingsdetaljer. 4 räfflade ben med lejonmaskaroner, på tassfötter. Dekor av meanderbård. Lock och bottenplatta med sfinxer. Griphänklar med ringar. H 42.
Smärre bruksslitage. Några repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.