Vitlackerad. Bord och 4 stolar. Stolar med genombruten rygg med balusterbricka, lös stoppad sits, svängda kopplade ben. Bordet runt med svängda ben. 2 iläggsskivor à 55 cm. Diam 115, h 74.
Bruksslitage, repor.