PARTI SILVER, 11 delar, bla Karl Anderson, Stockholm, 1903, tot vikt ca 486 g.

Två assietter, två bägare, 2 kaktänger, 2 sockertänger, sax, cigarettetui och sombrero. Blandade svenska och utländska stämplar. D ca 10-15. L ca 8-16,5. H ca 5-6.

Slitage. Anlöpningar. Bucklor. Repor. Monogramgravyrer och inskriptioner.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed