Halsbandet: Märkt "PLEASE RETURN TO TIFFANY & CO. NEW YORK", "TIFFANY & CO." samt numrerad på hjärtformad plakett. I Tiffanypåse samt i Tiffanyask.
Vikt 22,9, l 23,5.
Armbandet: Märkt "PLEASE RETURN TO TIFFANY & CO." samt "T & CO." på hjärtformad plakett. I Tiffanypåse samt i Tiffanyask.
Vikt 5,4, l 17.
Bruksslitage.