Björk och masurbjörk. Inredning med speglar och glashyllor. Underdel med dörrar och bakomliggande hyllplan. Etikettmärkt. L 94. B 57. H 127. Nyckel finns.
Smärre fanerskador, repor, slagmärken och lackskador.