Svart läder, detaljer i gulmetall, urtavlan i pärlemo. Märkt "FENDI" samt "SWISS MADE" på urtavlan, numrerad samt graverad med logo, "FENDI orologi" samt "FENDI ITALY ROMA 1926" på baksidan.
L 21,5, diam 2,3.
Ej funktionstestad, bruksslitage.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.