MATBORD, modellnr 947, Josef Frank, Svenskt tenn, 1900-talets andra hälft.

Mahognyfanér. 3 iläggsskivor. L 130,5 + 3x60. b 100,5, h 72,5.

Repor, slitage. Iläggsskivorna maskstungna.

Auction closed
8 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed