CIGARETTASK MED LOCK, silver, Borgila, 1935. Tot vikt ca 322 g.

Randdekor i relief, lock med knopp i form av stiliserad blomma. Invändigt klädd av trä. Insats av silver. H 11.

Bruksslitage. Invändiga trät med skador. Buckla.

Auction closed
2 500 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed