FERNAND LÉGER, färglitografi, monogramsign FL och dat 51 i trycket. Numr och sign med med blyerts 55/75.
"La femme et la fleur" 1954. Signerad med bläck, numrerad med blyerts 55/75.
Blekt. Gulnad. Veck. Smärre rullningsveck. Ej examinerad ur ram.
Saphire 136.