ORDENSINSIGNIER, 6 st, samt ORDENSBAND, sent 1800- samt 1900-tal.
Varierade färger och motiv. En med hebreisk text, gjord hos Tho´s H Bliss & Co. Kingsway, London. Några med vidhängande metallbeslag, broderier och täcken. Storlek cirka 33x38.
Slitage och skador.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.