Jewellery
327721

SLIPSNÅL, guld 14K samt MANSCHETTKANAPPAR, silver, två par.

Slipsnål med små diamanter och safir. Otydliga stämplar. L 6,5 samt en slipsnål/hattnål i silver.
Manchettknappar med niellodekor, ryska stämplar. I etui. Diam. 2.
Manchettkanppar med finska stämplar, Åbo1935. P 2,3.

Slitage, graveringar, repor.

Auction closed
200 EUR
The auction is closed.