24 kaffekoppar med fat halvblond, 24 assietter helblond. 5 kaffekoppar med fat Bing & Gröndahl andrasortering.
En Royal Copenhagen-kopp med spricka. Smärre nagg. En Bing & Gröndahl-kopp med spricka. Bruksslitage.