OKÄND KONSTNÄR, italiensk skola, olja på duk, sent 1600-tal.
Stilleben med frukter, blommor och djur. Bär sign J Padilla. 89 x 130.
Uppfodrad duk. Retuscher. Krackeleringar. Märken efter tidigare montering. Lagningar. Rispor.