Tekanna, sockerskål och gräddkanna, samt tekoppar, 10 st, kaffekoppar, 10 st, assietter, 10 st och mindre skål. Organiskt dekor i koboltblått mot vit botten.
Bruksslitage. En tekopp med nagg samt ett underfat med nagg.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.