SERVISDELAR, julservisdelar, flintgods, 4 delar, Gustavsberg och Rörstrand, tid 1900-tal och 1900-talets mitt.
Kanna och terrin med lock, "Jul", Gustavsberg, h 14,5 resp l 28. Kandelaber för tre ljus, ljushållare i form av tomte, snarlik servisen "Jul", h 22. Skål, Rörstrand, diam 22.
Slitage. Nagg. Sprickor. Färgbortfall.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.