Jil Sander: Brunt läder samt rostbrun mocka, detaljer i gulmetall. Märkt "JIL SANDER" samt numrerad. L 73-85,5.
YSLt: Svart läder samt mörkturkos mocka, detaljer i gulmetall. Märkt "YVES SAINT LAURENT rive gauche" samt numrerad. L 74,5-84.
Jil Sander: Bruksslitage.
YSL: Slitage.