TESKEDAR, 12 st, TESIL samt SOCKERTÅNG, silver och emalj, David Andersen & Co, Stockholm, 1950-60-tal.

Förgylld sterling och emalj i olika färger. Rak form med kronknopp, sockertång med klor. Originalschatull medföljer. L 9,5-11,5.

Smärre slitage.

Auction closed
5 000 SEK
The auction is closed.
Others have also viewed