Rak form. Dekor med bla lagerkrans och blommor. Kantglas. Sign NR. B 37, H 82.
Slitage. Skador. Sprickor. Sliten förgyllning. Lagningar/kompletteringar. Maskstungen. Sprickor/skador i glas.