SKOR, pumps, Baldinini.

SKOR, pumps, Baldinini.

Svart läder, detaljer i vitt läder, spetsig tå, 9,2 cm stilettklack. Numrerade och märkta "Baldinini" samt "Baldinini VERO CUOIO MADE IN ITALY".
Storlek 36,5.

Bruksslitage.

Auction closed
100 EUR
The auction is closed.
Others have also viewed