Jewellery
320270

SAMLING SILVERSMYCKEN, bla brosch Hans Hansen, Danmark.

Mestadels sterlingsilver. Collier med delvis matterad dekor (reglerbar L ca 40). Armband och 1 par örhängen med vita stenar (L 18). Brosch (L 7,5).

Brosch med smärre repor. Smärre bruksslitage.

Auction closed
1 000 SEK
The auction is closed.