Snarlika serviser med fasettslipning på kupa. "Geraldine" - 9 vitvinsglas, 4 starkvinsglas. "Bellona" - 9 vitvinsglas. "Bergh" - 9 grogglas, 10 snapsglas.
Enstaka delar med nagg.
Formgiven på 1930-talet.