ANDRÉ DE DIENES, fotografi, stämplad a tergo.
Marylin Monroe i bikini. Bladstorlek cirka 34x26.
Bilden är tagen av Andre de Dienes 1945.
Smärre slitage, ej examinerad ur ram.
Äkthetsintyg medföljer, utfärdat av One West Publishing och Chuck Murphy.