PARTI TENN, 2 st, bland annat handspegel monogram sign CR, Herman Bergman Fod, 1920-30-tal.
Handspegel med dekor i relief, gjutarstämpel Herman Bergman Fod. Diam 16
Såssnipa med svärtat trähandtag. Firma Svenskt Tenn, 1948.L 18,5, B 12 exl. handtag. H 8.
Bruksslitage. Smärre märken och repor.
Auction closed
If you have a similar object we can help you with an up-to-date valuation.
We have the highest final prices in Scandinavia. Contact.