Assiett, GAB, Stockholm 1914. 4 st placeringskorts hållare. 13 st skedar i olika former. 2 st ströare (en med handtag i trä). 2 st påpetare. 2 st saltkar med glaskupor. Glaskupor till saltkar ej vägda. H ca 4.
Bucklor. Slitage. Smärre lagningar. Gravyr. Repor.